Pürtelaş Tesisatçı

Pürtelaş tesisatçı firmamızda cihaz, kamera, robot sistemleri kullanarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi kırmadan su tesisatçısı faaliyetleri yürütmekteyiz. Tesisatçı olarak en modern tesisat yöntemlerini uygulatarak sudan sorunlara çözümler üretiyoruz.

İstanbul Tesisatçı

Beyoğlu Pürtelaş su tesisatçısı ile radyatörlerin diplerinde yer alan maddelerin hareketi önemlidir. Genelde orta ve alt petek yüzeyi soğuması problemini gidermek ve çözmek için petek temizliği işleminin mutlaka kaliteli kimyasal ve yoğun su girişleri ile yapılması gerekiyor. Bu yarım saatte bir iki petek için verim alınabilecek yöntemdir. Daha fazla petek için toplamda birkaç saatlik çalışma son derece makuldür, yalnız daha azı hedefleniyorsa orada bir soru işareti vardır. Siz de oda sıcaklığının nasıl dengeleneceğini merak ediyorsanız evinizi su içinde bırakmayacak ve aynı gün etkiyi gösterebilecek çalışmalarımızdan yararlanınız. Pürtelaş tesisatçı olarak atık ve temiz su kaçağı tespiti işlemlerini kırmadan bulmaktayız. İki sistemde birbirinden bir hayli farklı kullanım alanları olduğu için farklı cihazlar ile inceliyoruz. Örneğin lavabo, banyo ve tuvalet giderleri için farklı türlerde kablolu kameralar sızıntı yerini bulmada netlik kazanmamızı sağlarken, şebeke suyu kaçak yerinin kırılmadan bulunması için bazı basınç testleri uygulayarak belirtileri önce deşifre etmek ardından kapatıcı sıvılar ile problemi giderme gibi adımları uygulanabilir.

Pürtelaş tesisatçı ile kanal içlerinde görünmeyen bölgeleri kırmadan tıkanıklık açma çalışmaları yapılmaktadır. Pişirme sodası, sirke ve bazı enzimler ile geçici çözümler yerine direkt atık açıcı cihaz başlıkları ile herhangi bir sıhhi tesisat içi atık birikme problemine dair kanalizasyona gidebilecek ölçüde yanıt verilebilmektedir. Burada netlik önemlidir ve kamera kayıtları ile ilk uygulanan 20-30 metre kadar boru içlerinde ilerleyebilen cihaz ile ne kadar sağlam işçilik gerçekleştirildiğini kontrol etmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ