Bağcılar Yenigün Tesisatçı

Bağcılar Yenigün tesisatçı firmamızda teknoloji ile kırmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi cihazlı su tesisatçısı faaliyetleri yürütülmektedir. Profesyonel anlamda tesisatçı arıyorsanız doğru yerdesiniz hemen bizi arayın eknomik fiyatlarla sorunları kökünden çözelim.

Yenigün Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Yenigün mahallesi tesisatçı yoğun kıvama ve çözücü etkisine sahip kimyasal bileşenleri ile her bina türü ve radyatörü için kullanılabilecek petek temizliği çalışması yapmaktadır. Her peteğin hava almadan sıradakine bağlantılı olduğu kanallar vardır ve buralarda dahil olmak üzere içteki atıkların yok edilmesinde tahliye sistemini kullanıyoruz. Suyun akış hızı peteklerde son derece hızlı olmasından dolayı tüm pisliklerin mutlaka tuvalete geçtiğinden emin oluyoruz ve bu işlemi uygulamak için dairenizde kombiniz yoksa havlupan girişlerini kullanmak bile son derece yeterli olacaktır. Bağcılar Yenigün tesisatçı ekipleri tam olarak kameralı cihazlar ile tıkanıklık açma çalışmasını lavabo, banyo, rögar, atık boruları, tuvalet (WC, alaturka, klozet) içlerinden uygulamalı olarak yapmaktadır. Hızlıca adreslere gelen ekiplerimiz ile garantili olarak alt yapı sistemleri geniş kapsamlı cihazlar ile görsel anlamda incelenerek, ilgili sisteme en iyi düzeyde problemi bitirecek bazı başlıklar kullanılarak yardımcı olunmaya çalışılır. Yalnız bizim farkımız kısmi bir düzelme değil, boru içi tıkanma sebebi olan atıklardan kurtulmak için yapılması gerekenleri kalıcı olarak cihazlar aracılığı ile anında yapmak ve yarım saat gibi kısa zaman bile bizim için yeterlidir.

Bağcılar Yenigün tesisatçı esnafımız ile ses yapan atık borusu yerini su tesisatı uzmanlarımız kırmadan bulabilir. Boru çapı dengesizliği, boru içi akışı engelleyen bazı cisimlerin olması, boru iç çapı daralma problemi gibi adımların hepsi için içten başlayacak kameralı incelemelerimiz ile netlik kazandırabiliriz. Problem eğer ki atık borusu değiştirme işlemini gerekli kılıyorsa en az tadilatı yerine getirmek bizim hedefimizdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ