esenyurt yeşilkent tesisatçı

Esenyurt Yeşilkent tesisatçı kırmadan su kaçağı bulma , makineli petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinde oluşan boru tıkanıklıklarını son derece profesyonel bir şekilde tıkanıklık açma cihazları ile açmaktayız. Boruların içerisindeki maddeler boruyu tıkayarak hem pis koku oluşturur hem de su akışını keser , taşmalara sebep olur. Gönderdiğiniz su lavabodan veya tuvaletten geri döner. Çözüm Tesisat olarak bu tür tıkanmaları kırmadan usta bir şekilde yaparak hem maddi açıdan hem de manevi açıdan profesyonel bir şekilde açmaktayız.

Yeşilkent Tesisat Ustası

Yeşilkent tesisatçı peteklerde biriken kireç , tortu , pas ve çamur gibi maddeleri ilaçlı petek temizliği servisi vererek temizleyen firmadır. Bu tür maddeler peteklerin içerisinde bulunduğu sürece peteklerin bütün bölgelerine aynı ısı geçişi olmasını kimse bekleyemez. Peteklerin içerisindeki suyun gidişatını kestikleri için her yer aynı ısıda bulunmayacaktır. Peteğinizin bir tarafı sıcakken diğer tarafları soğuk olacaktır. Bu da soğuk kış günlerinde yeteri kadar ısı bulunmadığı için ısınma ihtiyacınızı karşılamamanıza neden olacaktır. Makineli petek temizleme firmamız son teknoloji petek temizliği cihazları ile yabancı maddeleri peteğin içerisinden basınçlı su makineleri ve onaylanmış petek temizleme ilaçları ile temizlemektedir. Bunu da son derece profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Esenyurt Yeşilkent tesisatçı tesisat borularında görünmeyen yerlerde oluşan su sızıntılarını su kaçağı tespiti makineleri ile tespit edip onarımını yapan firmadır. Bu cihazlar sayesinde duvar arkasında , mermer ve fayans altında bulunan kaçakları kırmadan tespit etmekteyiz. Noktasal bir şekilde yapılan su kaçağı tespiti işlemini 10 yıldır profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Sizlerde ustalıkla yapılan bu kaçak işleminden faydalanmak için internet sitemizde bulunan telefon numaralarından bizlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ