esenyurt ardıçlı tesisatçı

Esenyurt Ardıçlı tesisatçı olarak makineli tıkanıklık açma , kombi petek temizliği ve kırmadan su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Soğuk kış günlerinde ısınmayan peteklerinizi verdiğimiz kombi petek temizliği hizmeti ile temizlemekteyiz. Peteğin iç kısımlarında biriken kireç ve tortu gibi yabancı maddeleri ısı akışının tüm peteğe eşit dağılmamasına neden olur. Bu durumda da petekten istenilen verimi alamazsınız. Soğuk günlerinde istediğiniz ısı derecesine ulaşamazsınız. Kombinin ayarını en üst seviyeye getirmiş olsanız bile yine yüksek ısı geçişi sağlanmaz sadece ay sonunda verdiğiniz yüksek doğal faz parası ile kalırsınız. Bizler petek temizleme işlemini son teknoloji makinelerle ve onaylanmış petek temizliği ilaçları ile yapmaktayız. Peteklere hiçbir zarar vermeden en üst düze profesyonellik ile petekleri temizlemekteyiz.

Ardıçlı Su Kaçağı Tespiti

Ardıçlı tesisatçı su tesisat borularında oluşan boru patlaması , çatlaması ve kırılması nedeniyle oluşan su kaçaklarını kameralı su kaçağı tespiti servisi vererek çözen firmadır. Bu sızıntılar genellikle borunun yanlış monte edilmesinden , borunun içerisine atılan yabancı maddelerin sertleşip sıkışmasından veya da borunun eski usul bir boru olup küflenip ve erimesinden kaynaklanabilir. Ve bu borular genellikle gözle görünemeyen zor kısımlardadır. Elimizdeki profesyonel cihazlarımızla kaçak yapan borunun yerini tespit edip hızlı ve pratik yollarla onarım kısmına geçeriz. Aşamalarımızda hiçbir kırma dökme işlemine yer vermeyiz. Böylece sizi maddi ve manevi yönden de rahatlatmış oluruz.

Esenyurt Ardıçlı tesisatçı tuvalet ve lavabo borularında oluşan sıkışıklıkları tıkanıklık açma cihazlı ile çözen servistir. Cihazlar ile yapılan işlemlerde genellikle pek bir sıkıntıya rastlanmaz. Ama bu cihazları kullanan kişilerin cihazları da kullanmada profesyonel olması gerekmektedir. Yoksa tıkanma açma işlemi kalıcı olarak değil geçici olarak çözülüp ilerleyen zamanlarda tekrar karşınıza çıkabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ