Sultangazi Zübeyde Hanım Tesisatçı

Sultangazi Zübeyde Hanım tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultangazi semtine hizmet vermekteyiz.

Zübeyde Hanım Cihazlı Tesisatçı

Sultangazi Zübeyde Hanım tesisatçı “klozetin plastik borusundan su geri geliyor” sorunlarına tıkanıklık açma cihaz desteği ile aynı gün çözüm getiriyor. “Klozet taşıyor, duşa kabin gideri bozuldu, taşma yapıyor” gibi problemlerde kanallardaki pisliklerin gönderilmesi gerekir. Klozet ve benzeri lağım kanallarında gider içi kılavuz kameralar ile incelemeleri yaparken aynı teknik lavabo gibi sistemlerde de uygulanabilir. Ayrıca katı atık nesneleri daha küçük ve uzaklaştırma anlamında faydalı formlara parçalamak için özel cihaz aparatlarımız vardır ve hepsi akıllı robotlar ile yönetilmektedir. Sultangazi Zübeyde Hanım tesisatçı merkezi ısıtma sistemlerinde petek temizliği yapabilir. Bireysel kombili evlerde radyatör kanallarının temizlenmesi dahil hepsi için yardımcı oluyoruz. Peteğe dokunduğunuz zaman soğukluk hissediyor musunuz? Bunun sebebi sıcak suyun ulaşamamasıdır. Buna sebep olan içindeki pisliklerdir. Hava alma ünitesi ile tahliye edilemez. Yalnız sistem içine havlupan üniteleri ile gönderilecek solüsyonlar ile yumak gibi bir arada bulunan bu yapılar toz gibi küçük parçalara ayrılır. Gönderilecek basınçlı sular hareketi sağlarken, içindeki tüm pislikler cihazımız içinde kalır. Kirlilik düzeyi çok düşük ise bir, iki saatte bile bitebilecek bir çalışmadır ve en güzel tarafı yakıt tasarrufunun %40’lara kadar varmasını sağlayabilir.

Sultangazi Zübeyde Hanım tesisatçı bilgili ve donanımlı kapasiteye sahip su kaçağı tespiti teknik servis çalışmaları sunmaktadır. Çözüm yolları soruna ilişkin farklıdır. Duş aldıktan sonra pimaş kanallarından bu suyun hızlıca gitmesi gerekir fakat geri geliyorsa içi belki de saç kalıntılar ile dolmuş demektir. Kameralar ile bakar, su püskürtme başlıkları ile temizleyerek tamamen yeni gibi çalışmasını yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ