Şişli Bozkurt Tesisatçı

Şişli Bozkurt tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve cihazlı su tesisatçısı faaliyeleri yürütülmektedir. Tesisatçı olarak çağın en iyi ve yeni makine sistemlerini kullanarak ev ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Bozkurt Mahallesi Tesisatçı

Şişli Bozkurt su tesisatçısı kalitesi ile radyatörleri koruma ve ısı artışı sağlamanın yollar amaçlı petek temizliği çalışmasını uygulamaktayız. Kombi ısı ayarını artırdığınız halde halen oda sıcaklıkları neden yükselmez? Kombi 55 derece iken oda sıcaklığı halen 25’leri pek geçemiyor mu? Bazı odalar adeta 30’larda olmasına rağmen bunun sebebi ısı yayılımının belli noktada adeta durması ve bunun sebebi de petek içi atık kirliliği sorunudur. Tamamen tahliye etmenin yolu ise 1-3 saatlik bir temizlik cihazı ile tarafımızdan başlatılacak bir işlemden ibarettir. Şişli Bozkurt tesisatçı el yordamı ve daha çok deneyimler ışığında değil, konuya bilimsel cihazlar ve net çözümler ile su kaçağı tespiti yapma amacındadır. Elbette tecrübemiz önemlidir yalnız tek bu seçenek ile yola çıkarsak, o zaman duvarda her ıslanma olan yerde kaçak var mıdır diye düşünmeye başlarız. Akılcı olan o duvarın arkasında tesisat geçiyor mu veya en yakın nereden geçiyor gibi soru işaretlerine beton arkası boruları kırmadan görüntüleyebilecek termal cihaz ile bakmaktır. Veyahut bir ses detektörü ile sızan borudaki sesleri dikkate almak, bir sızdırmazlık testi yapmaktır ve hepsini sizlere sunmaktayız.

Şişli Bozkurt tesisatçı sıhhi atık borusu kırılmadan tıkanmanın giderilmesi konulu tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktadır. Burada ön plana çıkan konu nasıl tıkanmanın giderileceği mevzusudur. Dışarıdan ne betonu ne de boruyu kırmadan atıkları yok etmenin çözümü kanal içine sarkıtılan akıllı bir cihaz ile oradaki atıkları yok etme şeklinde olacaktır. Bu basınçlı su ile olur, burgulu tel klozet es borusu için olabilir, söz konusu lavabo banyo gideri ise basınçlı su, eğer daha geniş atık borusu içinse daha kuvvetli robotlu açıcılar konumuza dahil edilebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ