Mehmet Nesih Özmen Tesisatçı

Mehmet Nesih Özmen tesisatçı olarak kırmada dökme olmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma hizmetleri aynı gün içinde verilmektedir. Tesisatçı firmamızda son teknoloji modern cihazlar kullanmaktayız.

Güngören Mehmet Nesih Özmen Tesisatçı

Mehmet Nesih Özmen su kaçağı tespiti uzmanları varken klozet tıkanmasını vakum ile temizleme gibi adımlara pek gerek yoktur ve bazen yan etkileri görülebilir, boru çatlama problemi oluşabilir. Atık su tesisatçısı olarak garantili hela taşı, klozet içi tıkanmaları önlemede bazı atık açıcı cihaz başlıkları denemekteyiz ve ne kadar yoğun ve aşırı miktarda oluşumlarda olsa cihazın atık delici ve darbeli çalışmalarından sonra kamera ile sonucu da görerek temiz işçilik yapma amacındayız. Mehmet Nesih Özmen tesisatçı olarak plastik boru tamiri yapılırken yine aynı malzeme kalitesinin uygulanması amacındayız. Eğer metal ve plastik bir noktada bazı ek parçalar ile birleştirilirse problem oluşabilir. Bizler su kaçağı tespiti sistemlerimiz olarak sıcak, soğuk ve atık hatlarda kırılmadan analizler yapmakta ve sonuca göre sonraki aşamaya geçmekteyiz. Dairenize, binanıza taşınmadan önce oluşan bazı yan etkilerin sonucunu sürekli çekmek zorunda değilsiniz ve özel robot cihaz ile analiz tekniklerimizi kullanarak net olarak problemleri yok etmemize ne dersiniz?

Mehmet Nesih Özmen tesisatçı ile ilk birkaç dakika içinde petek temizliği işlemi yapılırken çıkan sıvılara şaşırabilirsiniz. Çünkü cihaz hortumu ile o kararmış sular tuvalete dökülürken birkaç dakika içinde berraklaşmaya başlayabilir. Biz kimyasal maddelerin peteklerin içlerine daha fazla geçmesine olanak tanıyarak daha iyi bir çalışma ile o artıkları tahliye etmeye devam edeceğiz ve ortalama petek ısılarını yükseltmek için yapılacak işlem süresi birkaç saatte tamamlanmaktadır. Ne petekleri yerlerinden edeceğiz, ne de binanızda ıslanmalar olmayacak. Ayrıca garanti süresi de olması gibi kriterler sizlerin de ilgisini çekecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ