Kamerhatun Tesisatçı

Kamerhatun tesisatçı Beyoğlu ve çevresine kameralı sistemle su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma , petek temizleme gibi su tesisatçısı hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı olarak aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde hizmetinizdeyiz.

Su Kaçağı Bulma

Beyoğlu Kemerhatun tesisatçı İstanbul’da hafta içi ve sonu her gün, her saat mesaisi olan su tesisatı firmasıdır. Tuvalet, banyo ve lavabo atık kokularından kurtulmak için toz ve açıcı bazı ürünleri kullanmak yerine gerçekten hasar olup olmadığını anlamak için bizi tercih ederek kameralar ile incelenmesine ve çıkacak sonuca göre en doğru kararların alınmasına ne dersiniz? Kamerhatun tesisatçı daireleriniz için en hayati önemde olan boru hasar yerlerinin bulunması görevini üstlenmektedir. Tadilat olmadan su kaçağı bulmak tecrübe ve deneyim işidir. Söz gelimi 20 metreden uzun bir kablo ile biz atık kanallarında ilgili kusurları arayabiliriz. Fener yardımı ile boru içleri oldukça net olmakta ve yönlendirilebilir bir robot sistem kullandığımızdan dolayı en nitelikli araştırmaları yerine getiririz. Ardından binanın hangi katında veya daire içinde ise oraya en yakın nereden ulaşabileceğimize bakmamız gerekir. Atık borularındaki çatlaklar kimyasal ile düzeltilebilir mi? Hayır öyle bir seçenek yoktur, boruya ulaşmak için minimal düzeyde bir işçilik üretilmesi lazım ve onu da gözlem cihazları ile analizi yerine getirerek, küçük bir tadilat payı ile çalışmaları yapıyoruz.

Kamerhatun tesisatçı atık su sisteminin her kullanılmasında gelen sesleri düzeltmek ve içindeki maddeleri temizlemek için tıkanıklık açma cihazları arasında bir tane değil 2-3 çeşit ve etkili teknikleri kullanır. Katı atık kanallarında basınçlı su değil, tam aksine helezon yaylı başlığı cihaza takarak kullanmamız neredeyse 1-2 saate kalmadan maddelerden kurtulmamız anlamına gelmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ