Ispartakule Tesisatçı

Ispartakule tesisatçı firmamızda kırmadan robot cihazlarla ve kamera sistemleri kullanarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi su tesisatçısı hizmetleri vermekteyiz. Tesisatçı olarak çağın en iyi profesyonel cihazlarını kullanmaktayız.

Ispartakule Su Kaçağı Tespiti

Ispartakule su tesisatı olarak peteklerin ısınmama sorununun nedeninin içlerindeki bazı kireç ve paslar olabileceğini söyleyebiliriz. Daire içine merkezi sistemden gelen sıcak su ilk petekte gerçekten sıcaktır, fakat uzaklaştıkça soğumaya başlar. Bu sıcak suyun iletkenliğinin düştüğü anlamına gelebilir ve biz garantili kırmadan petek temizliği yapmak için bazı özel cihazlar ve sistemin iç katmanlarına su ile bazı sıvıların temas etmesi sonucunda çözünme ile alakalı bahsettiğimiz oluşumları tamamen tahliye etme amacındayız. Ispartakule tesisatçı ses yapan bazı borulardaki problemi ortaya koyabilir. Her sızıntı boyutu aynı olacak diye kural yoktur. Petek sızıntılarını anlamak için bazı duvar ıslaklığı ve derecelerine termal cihaz ile bakılması , içten temizliğin yapılması ve bazı sıvılar ile sızıntı bölgesinin kapatılması gerekir. Bizler su kaçağı tespiti uzmanları olarak karşımızda şebeke suyu sızıntı varsa yine bir kırma olmadan bazı sıvılar ile yine kapatabiliyoruz. Elbette bu aşamaya geçmek için önümüzde basınç testlerinden kalmış ve ses detektör analizleri ile bazı verilerin olması gerekiyor ve yine kırılmadan analiz teknikleri ile en iyi çözümleri sizlere sunuyoruz.

Ispartakule tesisatçı araştırma ekibi ile koku yapan atık borusunun sebebi araştırılabilir. Sifon suyunun tuvalete geçmemesi problemi varsa zaten o esnada bazı gaz ve kötü kokular direkt hava ile etkileşime geçip yayılacaktır. Atık su tesisatı içi yaylı gider içi kameralar ile inceleme yapılması atık borusu içinde bazı çatlamalar varsa yer tespiti açısından önemlidir. Sifon hortumunun tıkanması, katlanması gibi olasılıkları da değerlendirerek son noktayı geldiğimiz gün mutlaka koyacağız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ