Esenyurt örnektepe tesisatçı

Esenyurt örnektepe tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklı gider borusu açma servisi verilemektedir. Tesisatçı olarak en modern cihazlarla aynı gün içinde Esenyurt semtlerine servis veriyoruz.

Örnektepe Sıhhi Tesisat Servisi

Esenyurt Örnektepe mahallesi tesisat servisi İstanbul kaliteli ve kırmadan tıkanıklık açma işlemleri yapabilecek tekniklere sahiptir. Tuvalet, lavabo, küvet, kanalizasyon, banyo, kanal, logar, klozet açma işlemlerinde robot teknolojileri kullanmaktayız. Öyle ki plastik gider çaplarının ne şekilde yerleştirildiği veya içindeki pisliklerin miktarı o kadar önemli değil. İlgili görüntüleri kamera ile içten alır ve en iyi verim alınabilecek başlıklar ile temizlenmesine geçebiliriz. Esenyurt örnektepe tesisatçı olarak otomatik rezervuar tankı su problemi, klozet temiz su kaçağı tespiti, gider borularının kamera ile kontrol edilmesi, tıkanan atık borularının garantili temizlenmesi dâhil hepsi için fırsatlarımız vardır. Sızdıran sular için bazı belirtiler vardır. Örneğin günde 1 litreden az su sızıntısı bile olsa beton bunu içine çekecektir. Zamanla damlar ve o son aşamadır. Biz bu tür süreçlere gelinmeden bile tüm sistemleri bazı basınç testleri ile inceleyebilir, yalnızca kimyasal maddeleri göndererek kapanmasını ve daha sağlam çalışmasını uygulayabiliriz. Atık kanallarını kırmadan içten cihaz ile temizlemek gibi özel ve robot sistemlerimizin kullanıldığı metotlar ile devamlı tuvaletten gelen lağım kokusu problemine de son verebiliriz.

Esenyurt örnektepe tesisatçı olarak doğal gaz ile ısınan bireysel veya merkezi ısıtma sistemine sahip daire ve apartmanlarda İstanbul’da petek temizliği hizmetleri sunmaktayız. Sıcaklık problemi olan petekleri sorunsuz haline dönüştürmek için yapılması gereken sıvı çözücü nano temizlik ürünleri ile içten petek yıkama işlemini hasarsız olarak yapmak ve birkaç saat sonraki sonuç gerçekten aylık doğal gaz masraflarınızı azaltıcı ve daha sıcak petekleri oluşturucu türden olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ