Beyoğlu Bülbül Tesisatçı

Beyoğlu Bülbül tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beyoğlu semtine hizmet vermekteyiz.

Bülbül Tıkalı Gider Açma

Beyoğlu Bülbül tesisatçı yerden ısıtmalı olan evlerde, ofislerde, iş yerlerinde petek temizliği yapabiliriz. Kalorifer peteğindeki soğumaları gidermek için özel olarak ekibimiz vardır. 100’lerce litre sudan oluşan petekteki sıvılar içine ısınma, soğuma arası geçişte bile kireç üretimi meydana gelir. Çamur, tabaka ve farklı maddeleri de eklersek katmanlarda set oluşur ve akış durur. Sıcaklık iletilemez aşamaya gelir. Yalnız en yakındaki ve en uzaktaki peteğin ısılarını eşitlemek, aynı yapmak için ilaç aktarımı yapıp yerlerinden ediyoruz ve basınçlı sular ile yıkama yapıyoruz. Fark ise sıcaklığın giderek arttığı odalardır. Beyoğlu Bülbül tesisatçı fayans kırılmasına gerek olmadan tıkanıklık açma işlemleri yürütmektedir. Sanırız en güzel tarafı da bu olsa gerek. Lavabo giderini düşünün. Mutfak ise gıda, banyoda ise sakal veya saçların pimaşı tıkaması problemi olacaktır. O kanal içine en etkin yöntemlerden birden fazladır. Çünkü farklı cihazlar kullanıyoruz. Basınçlı su ile yıkama yaparak lavabo pimaşını hemen temizleme işlemleri olabileceği gibi belki helezon yay ile daha sert oluşumları da sıkıştıkları konumlardan hareket ettirebiliriz. Elbette dikey döşenen logar ile bağlantılı ana gider kolonları içini temizleme çalışmalarında da bahsettiğimiz robot cihazı mutlaka önermekteyiz.

Beyoğlu Bülbül tesisatçı özel ses alıcı sistemler ile belirlenen kısımda su kaçağı tespiti işlemini yapabilir. Sesteki belirtiler düşük seviyeler de bile olsa tanımlamayı frekansları ayarlayarak yaparız ve matkap ucunu fayansın derinlemesine değil, yatay konumda kırılması ile arka plandaki su tesisatında fayans içini ıslatan boruları hemen bularak onarım yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ