Beşiktaş Valideçeşme Tesisatçı

Beşiktaş Valideçeşme tesisatçı firmamızda kanal açma robotları ile tuvalet , lavabo tıkanıklıkları açılır , kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Tesisatçı olarak modern cihazlarla aynı gün içinde himet vermekteyiz.

Valideçeşme Su Tesisatçısı

Valideçeşme su tesisat ile bir boru neden tıkanır ve en iyi açma teknikleri nedir gibi sorularınız için robot sistemler ile tıkanıklık açma işlemlerimiz garantili olarak sunmaktayız. Yalnızca iki santim çapına sahip birkaç farklı cihazı kullanmaktayız. Çünkü her atık türü aynı değildir ve biraz daha güçlü sistemleri tercih edebiliyoruz. Söz gelimi tuvaletlerde su sıkarak temizleme tekniği yerine biz kanal açıcı vasfında özel başlıkları deneriz. Su tekniği kullanılarak lavabo atıklarından garantili olarak kurtulabilirsiniz. Özellikle kamera kayıtları ile görsel anlamda geride kalan ve tekrar uygulanması gereken bölgeleri net olarak görmekte ve yarım iş yapmama arzusundayız. Beşiktaş Valideçeşme tesisatçı olarak boru gövdesi, sifonlarda donma, darbe, sıcak su dökülmesi sonucu oluşabilecek sızıntılara karşı çatlak kontrolü çalışmaları yapılmaktadır. Özellikle Kış aylarında su donması şikayeti ile su kaçağı tespiti yaptırılması önemlidir. Çünkü tüm sistemin değiştirilmesinden daha ziyade tadilatın az miktarlarda oluşması açısından önem arz eder. Bunu yerine getirmede biz temiz sulara ait borularda basınç testleri uygulamasını yarım saat içinde tamamlayarak, bulgulara göre sıradaki aşamalara geçebiliriz. Bazen karşımızda bina içi sıcak su geçen borularda sızdırma var mı yok mu araştırılması gibi bir konu ise termal cihazlar beton arkasındaki bu dolaşımları net olarak ortaya koymaktadır.

Beşiktaş Valideçeşme tesisatçı ile boru sistemlerinin bağlantı kontrolleri, arızalı bölge tespiti, vida ve rakor sorunlarını gidermek, sifon bağlantı yerlerinin kontrolü gibi tüm işlemler su tesisatı firmamızca yapılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ