Alibeyköy Cengiz Topel Tesisatçı

Alibeyköy Cengiz Topel tesisatçı olarak kırmadan robot makinalı sistemle tıkanıklık açma , kamera sistemleri ile su kaçağı tespiti için 0551 231 83 55 i arayınız. Tesisatçı firmamızda en modern yöntemler kullanılarak tesisat problemleri giderilmektedir.

En Hızlı Tesisat Servisi

Alibeyköy cengiz topel caddesi su tesisatçısı ile metal boru su tesisatı arızası gibi durumlara yönelik de bizleri arayabilirsiniz. Bazen binaya girdiğinizde sürekli bir su sesi orada durur ve hatta duvarında hafif ıslandığını fark edersiniz. Elimizdeki cihazlar metal boruların ne kadar sağlıklı olduğunu bir termal kamera ile gözler önüne serecek türdendir ve en iyi türde analizler için bizleri tercih edebilirsiniz. Alibeyköy Cengiz Topel tesisatçı geleneksel yerine daha ileri nesil sistemler ile su kaçağı bulabilen ve gerektiğinde kapatıcı sıvıları da kullanan bir firmadır. Boru çatlayabilir ve onarımı bazı sıvılar ile mümkündür. Yalnız plastik şebeke suyu borusu olması gibi bir ayrıntı vardır. Çatlama boyutu ne kadar büyük ise bu sıvıların tutma ihtimali de zayıflar ve direkt ses detektörü kullanarak ilgili kanallarda ses analizleri ile ekrana yansıyan analiz durumlarını inceleriz. Bu ayrıntıda gelişmiş bir mikrofona sahip ses alıcılarının toprak, beton, ahşap, duvar arkasındaki boruları dinlemek için üretildiğini eklemek istiyoruz. Ortalama bir banyo yaklaşık 5 dakika hatta daha kısa sürede bu şekilde analiz edilebilir ve yüksek doğruluk oranı vardır. Akabinde yapılması gereken ise matkap ile kırılarak, birinci sınıf aynı çapta bir boru ile hemen değişiminin yapılmasıdır.

Alibeyköy Cengiz Topel tesisatçı ile çamaşır makinesi giderinin dolması, suyunun geri gelmesi, duvarda kötü kokuların oluşması gibi durumlar için tıkanıklık açma firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü o makinenin atık borusu duvardan çıkartılıp, basınçlı su motoru ile yıkanması yapıldığında içindeki sıkışmış kalmış kireç, elbise kirleri, toz ve tablet deterjanın makine kanallarını tıkaması problemi gibi tüm sorunlar için en net cevapları bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ